KONTAKTY

Podlahářství Stejskal
U Cukrovaru 1767
688 01 Uherský Brod
napište nám

O nás

Firma Stejskal Jiří byla založena v roce 1990 a dnes patří mezi největší dodavatele podlahových krytin a bytového textilu ve Zlínském kraji.

Nabízíme zásobu 10.000 m2 koberců a podlahovin na prodejní a skladové ploše o rozloze 950 m2 ve vlastním areálu. Umožňujeme objednávky všech typů podlahovin podle vystavených vzorků v rozsahu asi 3200 ks. Zabýváme se nejen prodejem, ale i montáží podlahovin – od koberců, parket, plovoucích podlah, až po PVC podlahoviny, linolea a korek. Patříme mezi největší dodavatele podlahovin a kladečských prací v regionu. Výhradně zásobujeme materiálem okolní podlaháře. Nabízíme také bytový textil, ložní soupravy, záclony a garnýže, zdravotní matrace a polštáře, tapety, stropní polystyrénové podhledy a mnoho dalších interiérových doplňků. Zabýváme se i obšíváním koberců a šitím záclon.

Na základě odborných a praktických znalostí a zkušeností provádíme odborné konzultace a poradenství s investory a zákazníky. Vlastníme celou řadu certifikátů a oprávnění k profesionální montáži všech systémů v oblasti podlahových krytin.

Zákazníkům vycházíme vstříc s nejrůznějšími novinkami, slevami nebo také se zajímavými dárky pro dobré zákazníky.

Jelikož jsou zbytkové koberce a pvc u zákazníků velmi oblíbené, rozhodli jsme se pro jejich prodej zřídit také e-shop. Zbytkové koberce a pvc nabízíme v mnoha velikostech a barvách, které si můžete vybrat v příslušných kategoriích našeho e-shopu.

Více o nás se můžete dozvědět na našich webových stránkách.

Přejeme příjemný nákup.